Apple iPhone 15 (6GB/128GB) 5G Black
| Χαρακτηριστικά | |
| sim | SIM + eSIM |
| τύπος κινητού | SmartPhone |
| Λειτουργικό Σύστημα | iOS |
| Οθόνη | |
| Μέγεθος | 6,1 " |
| Ανάλυση | 2556 x 1179 pixels |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής (Touch screen) |
| Μνήμη | |
| Ram | 6 GB |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 4+2 |
| μνήμη | 128 GB |
| Υποδοχή κάρτας | Όχι |
| Κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | Ευρυγώνιος 48MP |
| Ανάλυση Δεύτερης Βασικής Κάμερας | ηλεφακός 12MP 2x Οπτικό Zoom |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 12MP |
| Flash | Ναι |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Σύνδεσιμότητα | Bluetooth, NFC, USB-C, Wi-Fi |
| Μπαταρία | |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Ναι |
| Μέγεθος & Βάρος | |
| Διαστάσεις | Μήκος147,6 mm Πλάτος71,6 mm Πάχος7,8 mm |
| Βάρος | 171 gr |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | |
| Αισθητήρες | Face ID, Light Sensor, Proximity, Βαρόμετρο, Πυξίδα |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Μη Διαθέσιμο |
Apple iPhone 15 (6GB/128GB) 5G Black
- Ευρετήριο Κατασκευαστών Apple
- Κωδικός Προϊόντος: 0060
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
855,00€
Ετικέτες: Apple iPhone 15 (6GB/128GB) 5G Black
.png)
