Samsung Galaxy A34 (6GB/128GB) 5G Awesome Graphite
| Χαρακτηριστικά | |
| sim | Dual |
| τύπος κινητού | SmartPhone |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Οθόνη | |
| Μέγεθος | 6,6 " |
| Ανάλυση | 2340 x 1080 pixels |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής (Touch screen) |
| Τεχνικά | |
| Επεξεργαστής | 2.6 GHz |
| Μνήμη | |
| Ram | 6 GB |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 8 |
| μνήμη | 128 GB |
| Υποδοχή κάρτας | Ναι |
| Κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | Ευρυγώνιος 48MP |
| Ανάλυση Δεύτερης Βασικής Κάμερας | Macro 2MP |
| Ανάλυση Τρίτης Βασικής Κάμερας | Υπερευρυγώνιος 8MP |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 13MP |
| Flash | Ναι |
| Βίντεο | 1080p 30fps, 1080p 60fps, 4K 30fps |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Σύνδεσιμότητα | Bluetooth, NFC, USB-C, Wi-Fi |
| Μπαταρία | |
| Χωρητικότητα | 5000 mAh |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Μέγεθος & Βάρος | |
| Διαστάσεις | Μήκος161,3 mm Πλάτος78,1 mm Πάχος8,2 mm |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | |
| Αισθητήρες | Accelerometer, Γυροσκόπιο, Πυξίδα |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Κάτω από την Οθόνη |
| Επεξεργαστής | |
| Μοντέλο | MediaTek Dimensity 1080 |
Samsung Galaxy A34 (6GB/128GB) 5G Awesome Graphite
- Κωδικός Προϊόντος: 0052
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
255,00€
Ετικέτες: Samsung Galaxy A34 (6GB/128GB) 5G Awesome Graphite
.png)
