Samsung Galaxy S25 Ultra (12GB/512GB) 5G Titanium Black
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Ισχύς | 4,47 GHz |
| Χαρακτηριστικά | |
| sim | Dual |
| τύπος κινητού | SmartPhone |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Οθόνη | |
| Μέγεθος | 6,9 " |
| Τύπος | Dynamic AMOLED 2X |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής (Touch screen) |
| Μνήμη | |
| Ram | 12GB |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 2+6 |
| μνήμη | 512GB |
| Υποδοχή κάρτας | Οχι |
| Κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | Ευρυγώνιος 200MP |
| Ανάλυση Δεύτερης Βασικής Κάμερας | Τηλεφακός 10MP 3x Οπτικό Zoom |
| Ανάλυση Τρίτης Βασικής Κάμερας | Τηλεφακός 50MP 5x Οπτικό Zoom |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 12MP |
| Flash | Ναι |
| Ανάλυση τέταρτη κάμερας | Υπερευρυγώνιος 50MP |
| Βίντεο | 1080p 30fps, 1080p 60fps, 4K 30fps, 4K 60fps, 8K 24fps, 8K 30fps |
| Εκτυπωτές | |
| Δυνατότητες | HDR, Night Mode, OIS, Optical Zoom |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Σύνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi NFC |
| Μπαταρία | |
| Χωρητικότητα | 5000 mAh |
| Αποσπώμενη | Οχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | 45 W |
| Ασύρματη Φόρτιση | 25 W |
| Μέγεθος & Βάρος | |
| Διαστάσεις | Μήκος162,8 mm Πλάτος77,6 mm Πάχος8,2 mm |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | |
| Αισθητήρες | Accelerometer, Light Sensor, Proximity, Γυροσκόπιο, Πυξίδα Dust Resistant, Water Resistant |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Κάτω από την Οθόνη |
| Επεξεργαστής | |
| Μοντέλο | Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
Samsung Galaxy S25 Ultra (12GB/512GB) 5G Titanium Black
- Κωδικός Προϊόντος: 0088
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
1.020,00€
Ετικέτες: Samsung Galaxy S25 Ultra (12GB/512GB) 5G Titanium Black
.png)
