| Χαρακτηριστικά | |
| sim | SIM + eSIM |
| τύπος κινητού | SmartPhone |
| Λειτουργικό Σύστημα | iOS |
| Οθόνη | |
| Μέγεθος | 5,8 " |
| Ανάλυση | 2436 x 1125 pixels |
| Τύπος | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής (Touch screen) |
| Μνήμη | |
| Ram | 4 GB |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 4+2 |
| μνήμη | 256 GB |
| Υποδοχή κάρτας | Όχι |
| Κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 12 MP |
| Ανάλυση Δεύτερης Βασικής Κάμερας | 12 MP |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 7 MP |
| Flash | Ναι |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Σύνδεσιμότητα | Bluetooth, Lightning, NFC, Wi-Fi |
| Μπαταρία | |
| Χωρητικότητα | 2658 mAh |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Ναι |
| Μέγεθος & Βάρος | |
| Διαστάσεις | 143.6 x 70.9 x 7.7 mm |
| Βάρος | 177 gr |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | |
| Αισθητήρες | Accelerometer, Face ID, Light Sensor, Proximity, Βαρόμετρο, Γυροσκόπιο, Πυξίδα |
KINGSTON USB Stick Data Traveler 100G3 DT100G3/32GB, USB 3.0, Black
- Ευρετήριο Κατασκευαστών Apple
- Κωδικός Προϊόντος: 146
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
5,00€
Ετικέτες: KINGSTON USB Stick Data Traveler 100G3 DT100G3/32GB, USB 3.0, Black
.png)
