Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ (8GB/256GB) 5G NFC Midnight Black
| Χαρακτηριστικά | |
| sim | Dual |
| τύπος κινητού | SmartPhone |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Οθόνη | |
| Μέγεθος | 667 " |
| Ανάλυση | 2712 x 1220 pixels |
| Τύπος | AMOLED |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής (Touch screen) |
| Τεχνικά | |
| Επεξεργαστής | 2.5 GHz |
| Μνήμη | |
| Ram | 8 GB |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 2+6 |
| μνήμη | 256GB |
| Υποδοχή κάρτας | Όχι |
| Κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | Ευρυγώνιος 200MP |
| Ανάλυση Δεύτερης Βασικής Κάμερας | Macro 2MP |
| Ανάλυση Τρίτης Βασικής Κάμερας | Υπερευρυγώνιος 8MP |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 5MP |
| Flash | Ναι |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Σύνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Μπαταρία | |
| Χωρητικότητα | 5110 mAh |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Μέγεθος & Βάρος | |
| Διαστάσεις | Μήκος162,53 mm Πλάτος74,67 mm Πάχος8,75 mm |
| Βάρος | 210 gr |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | |
| Αισθητήρες | Accelerometer, Face ID, Light Sensor, Proximity, Γυροσκόπιο, Πυξίδα |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Κάτω από την Οθόνη |
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ (8GB/256GB) 5G NFC Midnight Black
- Ευρετήριο Κατασκευαστών Xiaomi
- Κωδικός Προϊόντος: 0017
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
330,00€
Ετικέτες: Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ (8GB/256GB) 5G NFC Midnight Black
.png)
